Tüm Kategoriler
ENEN
HAKKIMIZDA

Champion Fireworks'ün kurucusu Smith Deng, tesisi 2005 yılında kurdu. Bundan önce, 10 yıldan fazla bir süre havai fişek endüstrisinde çalıştı. Havai fişeklere olan sevgisi ve havai fişek üretimindeki zengin deneyimiyle Smith, şampiyon havai fişekleri sonuna kadar ileriye götürdü. Artık 6 ortak girişim fabrikası ve 80'den fazla istikrarlı kooperatif fabrikası bulunan Çin'in Liuyang kentindeki en iyi havai fişek tedarikçilerinden biri haline geldi ve 30'dan fazla ülkeye havai fişek ihraç ediyor.

BİZİM KÜLTÜRÜMÜZ

Champion Fireworks, her çalışanın kişiselleştirilmiş kariyer gelişimine saygı duyar ve her çalışanı havai fişek endüstrisinde elit kılar. En iyi havai fişek tedarik zincirini yaratmaya, müşterilere yüksek kaliteli ve ucuz havai fişek ürünleri sağlamaya ve uzun vadeli istikrar ve kazan-kazan ilişkisi sağlamaya kararlıyız.

FABRİKALARIMIZ

Şampiyon havai fişek fabrikalarının %90'ı A veya B sınıfı büyük fabrikalardır, bu da kalite güvencesi ve hızlı teslimat anlamına gelir. Fabrikalarımız, Liuyang, Liling, Shangli ve Wanzai dahil olmak üzere Çin'deki ana havai fişek üretim bölgelerini kapsamakta ve müşterilere en geniş havai fişek ürünleri yelpazesini sunmaktadır.

bt1
bt2
bt3
bt4
bt5
bt6

Bizim sertifika

ŞAMPİYON HAVAİ FİŞEKLERİ ZİYARETE HOŞGELDİNİZ

Liuyang, Çin'deki Güvenilir Havai Fişek Tedarikçiniz
Rekabetçi fiyat/İstikrarlı yüksek kalite/Özel paketleme/Zamanında teslimat

ŞAMPİYON HAVAİ FİŞEKLERİ ZİYARETE HOŞGELDİNİZ

Sıcak kategoriler