Tüm Kategoriler
ENEN
HAKKIMIZDA

Champion Fireworks'ün kurucusu Smith Deng, 2005 yılında kurdu. Ondan önce havai fişek endüstrisinde 10 yıldan fazla çalıştı. Havai fişeklere olan sevgisi ve havai fişek üretimindeki zengin deneyimiyle Smith, şampiyon havai fişek gösterilerini her zaman ileriye taşıdı. Şimdi 6 ortak girişim fabrikası ve 80'den fazla istikrarlı kooperatif fabrikası bulunan Liuyang, Çin'deki en iyi havai fişek tedarikçilerinden biri haline geldi ve 30'dan fazla ülkeye havai fişek ihraç ediyor.

BİZİM KÜLTÜRÜMÜZ

Champion Fireworks, her çalışanın kişiselleştirilmiş kariyer gelişimine saygı duyar ve her çalışanı havai fişek endüstrisinde elit yapar. En iyi havai fişek tedarik zincirini oluşturmaya, müşterilere yüksek kaliteli ve ucuz havai fişek ürünleri sunmaya ve uzun vadeli istikrar ve bir kazan-kazan ilişkisi sağlamaya kararlıyız.

FABRİKALARIMIZ

Şampiyon havai fişek fabrikalarının %90'ı, kalite güvencesi ve hızlı teslimat anlamına gelen A veya B sınıfı büyük fabrikalardır. Fabrikalarımız, Liuyang, Liling, Shangli ve Wanzai dahil olmak üzere Çin'deki ana havai fişek üretim alanlarını kapsamakta ve müşterilere en geniş havai fişek ürünleri yelpazesi sunmaktadır.

bt1
bt2
bt3
bt4
bt5
bt6

Bizim sertifika

ŞAMPİYON HİİFİŞEKLERİNİ ZİYARET ETMEYE HOŞ GELDİNİZ

Liuyang, Çin'deki Güvenilir Havai Fişek Tedarikçiniz
Rekabetçi fiyat/Kararlı yüksek kalite/Özelleştirilmiş paketleme/Zamanında teslimat

ŞAMPİYON HİİFİŞEKLERİNİ ZİYARET ETMEYE HOŞ GELDİNİZ